ММС

Објавено на: 08/27/21 8:10 PM

Саша Ковачевиќ вредно работи на своето тело – Пејачот објави фотографија од теретана

Саша Ковачевиќ важи за еден од најзгодните пејачи на естрадата, а тој многу е посветен на својот изглед, како и за имиџот.

Сања интензивно работи на својот физички изглед, а резултатите се многу видливи.

Пејачот објави фотографија на Инстаграм и девојките повторно ги остави без здив.

 

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1