ММС

Објавено на: 08/27/21 7:30 PM

Прстенот ќе го задржам! Николина Пишек откри дали ќе се развдува од сопругот

Водителката Николина Пишек одговори на шпекулациите дали ќе  се разведува од сопругот Видоје Ристовиќ, а попатно ги откри и новите планови.

Таа со насмевка рече дека тоа не е вистина, дека се уште не се разведува и дека во моментов е посветена на модната линија за најмладите, како и на уредувањето на новата куќа во Загреб.

-Се уште не се разведувам! Па, ништо на приватно ниво … Правам нова колекција за деца, украсувам нова куќа и така натаму. Имам многу работа “, Рече Николина и додаде низ смеа дека иако не го носи венчалниот прстен таа многу го сака, па ако некогаш мора да се разведе ќе го чува венчалниот прстен засекогаш.

 

Извор и фото: Курир.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1