ММС

Објавено на: 08/25/21 9:54 PM

Беше најубаво девојче на светот, еве како изгледа денес!

Кога официјално беше прогласена за најубаво девојче на светот, Тилан Блондо имаше само шест години. Оваа Французинка денес има 20 години, а нејзината убавина стана уште поголема со времето.

Русата коса и сините очи ја направија привлечна за модната индустрија во која одлично се снаоѓа.

Погледнете како изгледа денес:

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1