ММС

Објавено на: 08/25/21 9:36 PM

Поради прстен завршив во болница – Мајка се пожали на ТикТок

Во текот на летото може да се случи прстените што вообичаено ги носите да станат сериозен проблем.

Поради благото отекување на прстите, може да се случи прстенот многу тешко да се отстрани од раката.

По час и половина, и неуспешни обиди да го извадат прстенот од нејзината рака, една мајка заврши во возило болница.

Овој проблем жената го споделила на социјалната мрежа Тик Ток.

Прстенот не било возможно да се отстрани  поради  отокот на прстот.

При обидот да го симне, си го скршила прстот, што тоа го дознала кога пристигнала во болница.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1