ММС

Објавено на: 08/24/21 10:05 PM

(Видео) „Див цвет“ – Песна посветена на Ѓорѓе Балашевиќ

Поетот Душан Стојановиќ објави нова песна наречена „Див цвет“ на Јутјуб, овие стихови се посветени на неодамна починатиот поет Ѓорѓе Балашевиќ.

Слушнете ја во продолжение:

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1