ММС

Објавено на: 08/24/21 3:57 PM

Сообраќајка кај Стара Рампа, сообраќајот е отежнат

Сообраќајна несреќа се случила предмалку на улицата 11 Октомври во близина на крстосницата со улица Пролет кај Стара рампа, информираат од ЦУКС.

Сообраќајот се одвива отежната па поради тоа Центарот апелира до возачите да бидат внимателни и да ја прилагодат својата брзина на движење според условите на патот особено ако се движат кон оваа улица.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1