ММС

Објавено на: 08/24/21 3:34 PM

(Видео) Домаќинките секогаш ја имаат оваа мака додека готват – Трик кој ќе ви помогне да не ви претекува водата на шпоретот!

Еден корсиник на социјалната мрежа ТикТок отки трик кој ќе им помогне на домакинките – како да не ви се прелива водата на шпоретот додека готвите.

Трикот е едноставен, веруваме дека постарите ова го знаат,  се што треба да направите е да ставите дрвена лажица врз тенџерето,

Погледнете:

 

 

 

 

@sidneyrazit has helped many times #inmy30s #cookingtips♬ original sound – sidneyraz

 

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1