ММС

Објавено на: 08/24/21 1:35 PM

Ќерка истепала мајка во Неготино

Неготинка пријавила физички напад од својата ќерка. Портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски информираше дека мајката го пријавила случајот денеска.

– Во Полициската станица Неготино, 57-годишна жена пријавила дека била физички нападната од нејзината ќерка С.И. на возраст од 27 години, појасни Додевски.

Тој додаде дека по целосно документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

 

МИА


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1