ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/23/21 9:28 PM

Земал шише и го удрил во глава – Повреден малолетник во скопско Побожје

Инцидент во скопското село Побожје,  малолетник повреден во ресторан, информираат од полицијата.

– Вчера во 21.30 часот во Полициското одделение Мирковци, малолетник од с.Кучевиште, скопско, пријавил дека при излегување од угостителски објект во с.Побожје едно лице го удрило со стаклен предмет по главата. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, стои во билтенот на МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7