ММС

Објавено на: 08/23/21 7:22 PM

Јелена Карлеуша ја има најубавата вила на Дедиње

Јелена Карлеуша ја има најубавата куќа на Дедиње, доказ се и фотографиите кои неодамна излегоа во јавност.

Душко и Јелена сакале да ја имаат најубавата вила на Дедиње, па ангажирале агенција за ентериер, реовирањето чинело многу, но брачниот пар не се покајал за ниту еден денар плус што го дале за новата куќа.

Погленете:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1