ММС

Објавено на: 08/23/21 3:23 PM

Егзотичен стил: Корални бои кои совршено одговараат на секоја жена

Ако вашиот летен тен е малку „паднат“ можете да го нагласите со тонови кои се инспирација на морските зајдисонца.

Црвената боја има посебна „енергија“ – привлекува внимание и одговара на сите стилови.

Погледнете:

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1