ММС

Објавено на: 08/23/21 11:09 AM

Брена и Боба го покажаа „бродчето“ од шест милиони евра и со шест соби

Брена и Боба  не престанаа да се шетаат на својата јахта по Медитеранот, но никогаш досега не ја покажале како изгледа, освен дека  има шест спални соби. Таа за прв пат објави фотографија пред јахтата, каде ужива со семејството и пријателите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)


-Патуваме затоа што патувањето, различноста и далечината се тајните освежувачи на креативноста на нашиот ум – напиша Брена.
-Станува збор за јахта од околу 100 метри, со пет, шест спални соби. Тоа не беше подарок само за нашите души. Сакавме да си дозволиме нешто бидејќи тоа беше специфична ситуација – рече Брена.
– Не можевме да се дружиме, можевме само да пловиме. Така, имав барем една година пауза и одмор за да поминам низ она што навистина го сакав цел живот, да пловам и да бидам на вода. Ги сакам морето и водата. И јас сакам чамци – рекла Брена во претходното интервју, пишува курир.рс.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1