ММС

Објавено на: 08/23/21 7:10 AM

Сончево со мала до умеренa облачност

Сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен ветер од јужен правец.

Како што најавуваат од УХМР и утре времето ќе се задржи стабилно со благ пораст на дневната температура.

Во среда попладне и во четврток повторно се очекува нестабилност со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1