ММС

Објавено на: 08/22/21 8:25 PM

Хит ова лето: Микро бикини кое едвај ги покрива градите

Хит ова лето е таканареченото превртено бикини, но неговата „слава“ може да се замагли со најмалиот костим за капење што сте го виделе!

Микро бикинито, чиј горен дел целосно го открива долниот дел од градите, едвај ги покрива брадавиците, а долниот дел исто така е многу редок.

Се чини дека овој вид бикини е само за најхрабрите, бидејќи како што коментираат луѓето на социјалните мрежи, „доволно е да се мавта со вода еднаш и горниот дел да си замине“, иако има и такви кои прашуваат „зошто некој би носел тоа? “.

Од друга страна, постојат бројни коментари во кои луѓето покажуваат ентузијазам: „леле“, „поминува“, „бојата е убава“, „убава“, „совршенство“ …

Овој модел на бикини чини 15 фунти, со што сите дами кои би сакале да го носат можат да си го дозволат.

Дали би го носеле?

Преземено од: https://mondo.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1