ММС

Објавено на: 08/21/21 7:05 PM

Момент кој сите ги воодушеви! Здравко Чолиќ одржа концерт во Будва, па им пријде на своите ќерки!

Популарниот пејач Здравко Чолиќ  одржа концерт во Будва, а во публиката присутни беа неговите две ќерки.

Најемотивниот момент  бил  Здравко им пријде на своите наследнички додека ја пееше песната „Тебе чувам за крај“, а потоа ги прегрна.

– Тато, те сакаме, напиша Уна на социјалните мрежи.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1