ММС

Објавено на: 08/20/21 1:11 PM

Тажна вест: Северина се разведе

Веќе со месеци се шушка дека односот меѓу Северина и Игор Којиќ не се во баш најдобри, како и дека тие се разведени. Денес пристигна конечно официјална потврда.

Северина и Игор денес ги потпишале документите за развод.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1