ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/19/21 11:07 PM

Дуа Липа ја копира Карлеуша – Ист костим за капење, со лист марихуана

Српската пејачка Јелена Карлеуша во еден од одморите кои ги помина летово смени стотина костими за капење, кој од кој поминијатурен. Еден од нив беше со листови од марихуана, кој предизвика големо внимание.

Во ист таков костим за капење се појави и Дуа Липа.

Има само една разлика!

Погледнете ги фотографиите, на кого поубаво стои уникатниот костим за капење.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1