ММС

Објавено на: 08/19/21 10:36 PM

(Вознемирувачко видео/фото) Момче го загуби животот – Сообраќајка во Аеродром

Тешка сообраќајна несреќа вечерва се случи во скопски Аеродром, во која животот го загубили младо момче. Во несреќата учествувале мотор и автомобил. Според очевидци од местото на несреќата за ММС велат дека мотоциклистот во директен удар во автомобилот го загубил животот, а две лица од автомобилот марка „ауди“ се тешко повредени.

На самото место на несреќата која се случила на булеварот „Јане Сандански“ кај раскрсницата кај „Веро“, забележано е зголемено полициско присуство која врши увид, но и го обезбедува самото место на несреќата, а присутно е и возило на Брза Помош.

Тешка сообраќајка во Аеродром- младо момче загина на лице место

Тешка сообраќајка во Аеродром- младо момче загина на лице место

Posted by Брзи Вести on Thursday, August 19, 2021


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1