ММС

Објавено на: 08/19/21 10:13 AM

Кенет Пети обвинет за силување – Ники Минаж на жртвата и нуди 500.000 долари за да го промени исказот

Кенет Пети, сопругот на Ники Минаж, наводно цо 1994 година го силувал девојчето Џенифер на пат до училиштето. Таа го обвинила, а ссоптужниците веќе некое време ја вознемируваат Џенифер и и нудат мито за да се откаже од тужбата. пишува USA Today.

Џенифер Хаф, наводната жртва на Кенет сега ги обвинила сопружниците за вознемирување и заплашување, и тври дека и биле понудени половина милиони долари за да се откаже од тужбата.

Силувањето наводно се случило кога Џенифер имала 16 години!

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1