ММС

Објавено на: 08/18/21 1:40 PM

Карлеуша заврши во базен на својата тајна роденденска прослава

Пејачката Јелена Карлеуша го прослави својот 43. роденден во тајност, а на Инстаграм, објави фотографија како изгледала на прославата, која ја направила  во дворот на вилата на Дедиње.

Фото: Инстаграм

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1