ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/17/21 2:06 PM

Општина Штип почна со редизајнирање на веб страницата за полесна комуникација со граѓаните

Општина Штип почна со редизајнирање на веб-страницата, која ќе има нова структура на содржините и услугите, со цел граѓаните да имаат лесен пристап до сите општински услуги и податоци.

Прочитајте повеќе овде. 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7