ММС

Објавено на: 08/17/21 10:07 AM

Трагедија! Две убиства во Табановце

Две убиства се случиле ноќеска во Табановце, Куманово. За што всушност станува збор, кои се тие машко и женско лице што се убиени и имале повреди и како биле убиени се уште не се знае.

Официјално се уште нема потврда за што станува збор,  Односно, од полиција не сакаа да ги потврдат или демантираат шпекулациите дека станува збор за убиство и самоубиство.

Дополнителни и официјални информации МВР најави во текот на денот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1