ММС

Објавено на: 08/17/21 8:59 AM

Биковиќ се разголе на јахта – Актерот во топ форма!

Популарниот српски актер Милош Биковиќ сподели фотографија и предизвика лавина од коментари.

Биковиќ замина на одмор и се разголи, па објави фотографија како лежи на јахта, а тој во негов стил ги праша фановите:

– Еве работно, а вие?

Актерот изгледа совршено, па коментари пристигнуваа од сите страни.

„Ти си совршен маж“, „Колку си само убав“, „кукла“, ова се дел од коментарите под фотографијата.

Извор: Курир.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1