ММС

Објавено на: 08/16/21 7:47 AM

Сообраќајна несреќа кај Бит Пазар

Сообраќајна несреќа предмалку се случила на булеварот Крсте Петков Мисирков, па затоа ЦУКС апелира до сите учесници во сообраќајот да бидат внимателни и да ја прилагодат својата брзина на движење според условите на патот особено ако се движат кон оваа релација.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1