ММС

Објавено на: 08/13/21 5:21 PM

Скопјанец пријавил дека исчезнала неговата сопруга од Украина

Вчера во 19.30 часот во Полициската станица Центар, Е.С.Л.(68) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга О.С.(56) од Украина, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1