ММС

Објавено на: 08/12/21 10:28 PM

Здебели се малку – Ана Николиќ мета на критика дека е преслаба

Популарната пејачка Ана Николиќ се пофали со својата фигура во бикини, и предизвика лавина коментари за провокативните кадри.

Пејачката беше фотографирана во огледало, а беше облечена во тигрести бикини и мантил. Забележливо е дека Ана нема грам вишок, но на некои им пречеше како изгледа пејачката.

Многу луѓе мислат дека луѓето не можат да бидат целосно задоволни, па Ана беше цел на критики во периодот кога имаше вишок килограми, но и сега кога ослабе.

„Изгледаш одлично“, „Губиш тежина“, „Можеш да ја видиш секоја коска, не е убаво“, „Бомба“, „Никогаш не си изгледала подобро“, „Здебели се малку“, „Имаш изгубено премногу килограми “,„ Ти излегува бутната коска“, се некои од коментарите.

Извор: Телеграф.рс

Фото: Марко Јовановиќ/Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1