ММС

Објавено на: 08/11/21 10:14 PM

Едноставно и удобно: Кралицата Летиција во омилениот летен фустан

Кралицата Летиција е една од најстилските жени во светот.

Секој јавен настап на кралицата Летиција е придружен со впечатливост што е неизбежна.

Дека едноставната облека и рамните чевли можат да изгледаат убаво и елегантно, Летиција докажува на секој чекор.

 

Шпанската кралица сега избра долг син летен фустан со бели ленти. Фустанот беше придружуван од едноставна лента со ист дезен, која таа ја врза на половината.

Летиција често избираше беж еспадрили во текот на летото. Тие се идеални кога сакате елегантен изглед, но и да се чувствувате удобно и опуштено.

Извор: Магазин.новости.рс

Фото: Депосит


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1