ММС

Објавено на: 08/10/21 8:45 AM

(Видео) Како домаќинка мие садови: Снимка од Црна Гора предизвика лавина од негативни коментари

Славниот ТикТокер објави видео од својата девојка, кои се на летен одмор во Црна Гора, па  прикажа како неговата сакана мие садови и тоа во море.

Ова видео преизвика негативни коментари на социјалните межи.

– Ова е срамота за женско, идна мајка/ жена, зошто делиме воздух со вакви личности, ова се дел од коменатрите под видеото.

Извор: Курир.рс

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1