ММС

Објавено на: 08/9/21 10:10 AM

Шокантна снимка од трговскиот центар – Родители јадат на маса додека нивното бебе лежи на под

Една мајка предизвика бурни рекации на социјалните мрежи.

Џеј Гуна која случајно била сведок на една глетка во трговски центар, решила да  документира со видео и да го стави на социјалната мрежа ТикТок.

На видеото се гледа како еден пар седи во трговски центар и јаде, а под масата лежи нивното бебе, пренесува Мирор.

Таа беше шокирана од глетката, па мораше да го сподели ова видео на социјалната мрежа со прашањето – “Дали мислите дека е во ред бебето да лежи на под на јавно место?” Оставете одговор…

Видеото предизвика бура од реакции, па корисниците на Интеренет ја осудија оваа мајка за својата неоговорност кон своето бебе.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1