ММС

Објавено на: 08/7/21 8:22 PM

Жешката Ирина Шаек ја „запали“ Ибица

Манекенката Ирина Шаек (35) моментално се наоѓа на Ибица каде ужива со пријателите.

Таа ја разгоре фатазијата на корисниците на Инстаграм кога објави жешка фотографија, на фотографијата има 400.000 лајкови и многу комплименти.

Поледнете…


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1