ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/6/21 10:40 PM

(Видео) Врела акција на плажа – Келнерот ги испушти чашите од шок

Лето е и се е можно! Еден турист снимил неверојатни снимки на двајца помлади луѓе на плажа препуштени на љубов. Видеото покажува како додека мажот лежи, девојка седи на него и многумина заклучија дека станува збор за интимен чин на овој пар кој не можел да се воздржи ниту во јавност.

Келнерот кој ги служеше гостите на оваа плажа од шок ги испушти пијалоците, а сите околу него му се смееја претпоставувајки зошто му се случило тоа.

Извор; republika.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1