ММС

Објавено на: 08/4/21 9:28 AM

Имам 44 години и сите мислат дека сум престара за своето момче (28): Зошто избира помлади, секогаш има подготвено одговор!

Џули (44) стана sвезда на ТикТок откако го  покажа своето момче кое има 28 години.

Таа е горда на својот избор и на своите следбеници постојано им дели совети зошто требаат да се забавуваат со помлади.

– Сите ми велат дека е премногу млад за мене и дека може да ми биде син. Ме обвинуваат дека сум премногу стара за него. Сепак, знам дека тој ми одговара, а и јас му одговарам. Тука, предностите да се забавувате со постара жена се следните: Нема драми, само патување, одлични домашни оброци и многу смеа – вели Џули.

Таа вели и дека секогаш има подготвено одговор на прашањето зошто не наоѓа маж на нејзина возраст – затоа што мажите на нејзина возраст сакаат да се забавуваат исклучиво со девојки двојно постари од нив.

 

 

 

@juliewiththeb00tyI ain’t mad at it 😉 #cougar #cougarsoftiktok #cougartok #cougartown #over40 #ClearGenius #LeadWithLove♬ Know Yourself – Drake


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1