ММС

Објавено на: 08/3/21 8:35 AM

Стара фотографија од Здравко Чолиќ која ги воодушеви дамите

Пејачот Здравко Чолиќ е миленик на многу жени, а со својата става и глас успешно владее веќе со децении.

Сега на Инстаграм се појави фотографија од Здравко Чолиќ од војничките денови, дамите се воодушевија.

Погледнете…

 

Извор: Еспресо.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1