ММС

Објавено на: 08/3/21 8:19 AM

Славица Чуктераш итно пренесена во болница

Пејачката Славица Чуктераш, вчера се здобила со повреда на окото во нејзиниот дом, пишуваат српските медиуми.

Пејачката итно отишла на лекар, каде била детално прегледана и упатена на болничко лекување.

Како што дознава од сигурен извор, пејачката е сместена во Клиничкиот центар за болести на окото во Војводина во Нови Сад, каде што ќе биде неколку дена и ќе и прават детални испитувања.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1