ММС

Објавено на: 07/31/21 7:35 PM

Опасноста помина – Карлеуша се опушти покрај базен

Јелена објави фотографии покрај базенот на луксузен хотел во Бодрум каде позира со своите ќерки. Откако го преживеа стресот во претходното летувалиште каде што настана пожарот, сега може да се види дека конечно се одмара.

На фотографијата што ја објави од Бодрум, во црвено бикини што ги истакнува нејзините облини и тен, позираше на работ од базенот во друштво на нејзините наследници Атина и Ника.

Атина и Ника ја надополнија фотографијата со изрази на лицето, кои покажуваат дека и тие уживаат со својата мајка. Воодушевена од хотелот во кој престојува Карлеуша, таа напиша: „We love it here“.

Таа престојува со своите ќерки Атина и Ника, како и нејзината тетка Даниела, во еден од најскапите хотели во Турција, а малку фалело нивниот одмор од соништата да го уништи пожарот што избувна директно над хотелот каде што претходно престојуваа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Извор:Нова.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1