ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/31/21 5:25 PM

Момче прободено во викенд куќа во Македонска Каменица

Денеска околу 04.00 часот во Полициското одделение Македонска Каменица било пријавено дека во Итната медицинска помош Македонска Каменица лекарска помош побарал Н.М.(27), кој имал повреда од остар предмет, информираат од МВР.

По преземени мерки било утврдено дека тој се здобил со повредата при расправија на повеќе лица во викенд куќа во Поточка маала, во с.Тодоровци.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7