ММС

Објавено на: 07/30/21 9:41 PM

Совршена фигура, задоволна и заљубена жена – Џенифер Лопез блеска во бикини

Познатата актерка и пејачка поминува незаборавни денови на јахта со холивудскиот актер Бен Афлек

Латино дивата Џенифер Лопез (52) летото го поминува во прегратките на Бен Афлек (48) од кого не се раздели откако ја обновија својата романса по 17 години. После незаборавната прослава на роденденот во Сен Тропе на луксузна јахта, потоа во Монако, за да продолжат на одмор во Италија.

Откако ја објави својата прва заедничка фотографија „Бенифер“ на Инстаграм за нејзиниот 52 роденден, познатата пејачка и актерка сега ги запали социјалните мрежи со фотографија во жолто бикини.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Поглед кон морето, совршена фигура и задоволна и за заљубена жена – доволно за една фотографија да добие 1.600.963 допаѓања со брзина на светлината.

Извор: Стил.курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1