ММС

Објавено на: 07/30/21 2:56 PM

Државна лотарија со задоволство Ви најавува ЛЕТНИ ПРОМОЦИИ во Дојран

„Спонзориран текст“

Тимот на Државна лотарија Ве очекува од 31-ви Јули (сабота) до 2-ри Август (понеделник) – ИЛИНДЕН на шеталиштето во Дојран да се дружиме, наградуваме, забавуваме.

Од 12:00 до 00:00 часот Ви нудиме многу можности за главни премии, електрични тротинети, стан во Скопје и уште многу парични добивки од широката палета на инстант лотаријата.

Ве покануваме да се забавуваме и наградуваме со инстант лотаријата на Државна лотарија


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1