ММС

Објавено на: 07/30/21 9:30 AM

Децата многу се исплашија – Потресна реакција на Карлеуша по драмата во Турција

Јелена и нејзините наследнички преживеа вистинска драма за време на одморот во Турција.

Поп -ѕвездата Јелена Карлеуша со своите деца, ќерките Атина и Ника, беше итно евакуирана поради пожарот во Турција, а по пеколниот ден, пожарот беше локализиран, па туристите, меѓу нив и Јелена и нејзините ќерки, се вратија во хотелот.

– Ова беше многу стресен и напорен ден. Предолго траеше ова лудило. Децата многу се уплашија. Конечно пожарот е под контрола, без оглед што е изгаснато се,се надевам дека ќе имаме мирна ноќ. Моја поддршка и љубов за труские борци, порачала Јелена на својот Инстаграм профил

Извор: Телеграф.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1