ММС

Објавено на: 07/29/21 12:14 PM

Актерката Мирјана Карановиќ се соблече на 64 години гола на плажа

Мирјана Карановиќ (64) неодамна ги запали социјалните мрежи со фотографија на која позираше целосно гола, а сега објави уште една која предизвика бура на реакции.

Актерката која инаку е позната како љубтел на нудизамот повторно сподели фотографија на која е „како од мајка родена“, а овој пат интимните делови ги покри со песок.

– Кога ставам костим за капење, напишала актерката.

 

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1