ММС

Објавено на: 07/28/21 10:02 AM

Без филтер и фотошоп Нина воодушевува – Пејачката го покажа своето совршено тело во бикини

Хрватската пејачка Нина Бадриќ неодамна наполни 49 години, а моментално ужива на Хвар каде со години оди на летување бидејќи таму има и викендица.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира во костум за капење, обожавателите воодушевени од изгледот на пејачката.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1