ММС

Објавено на: 07/28/21 8:04 AM

Превртен автомобил на патот Свети Николе – Штип

Несреќа на местото на патот Свети Николе – Штип кај место Криви Дол.  Автомобил излетал од коловозната лента и се превртел на кров. Нема информации дали има повредеи или жртви во несреќата.

Полицијата е на местото на несреќата, се уврши  увид.

 

 

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1