ММС

Објавено на: 07/27/21 8:33 PM

Сите гледаат во Џеј Ло, но никој не забележа еден детаљ околу нејзиниот врат

Поп дивата Џенифер Лопез е во центарот на вниманието во последно време поради раскинување на свршувачката и откажаната венчавка со Алекс Родригез, по што ја обнови старата љубовна романса со актерот Бен Афлек.

Медиумите постојано известуваат за нивната врска, а сега пејачката е фотографирана од папараците додека купувала по улиците на Монако, без Бен Афлек.

Она што им паднало на сите во очи беше ѓерданот што го носеше пејачката.

Името на нејзиното поранешно и сегашно момче – Бен Афлек – беше испишано на ѓерданот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Just Jared (@justjared)

Ова е првпат за неколку дена пејачката да се фотографира без актерот, од кого не се одделува со денови.

Пред само неколку дена, пејачката објави фотографии од нејзиниот 52 роденден, на кои ужива во страствени бакнежи со Бен.

Извор: Магазин.новости.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1