ММС

Објавено на: 07/27/21 9:01 AM

Апсење во Радожда – уапсен млад скопјанец

Уапсен скопајнец во Струга, полиијата кај него пронашла марихуана, соопштуваат од МВР.

-Вчера во 23.30 часот во авто-камп во с.Радожда, струшко, полициски службеници од Полициската станица Струга го лишиле од слобода А.А.(24) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена марихуана.

Тој бил приведен во полициската станица и по целосно расчистување на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1