ММС

Објавено на: 07/26/21 10:35 PM

Носот ми беше од овде до Батајница – Ќерката на Цеца прозборе за пластичните операции

Ражнатовиќ призна дека морала да направи една операција, како и дека ги поддржува сите оние кои сакаат да променат нешто што им пречи.

– Постои една фотографија што кружи на Интернет, кога имав 13 години. Во тој момент имам скоро 80 ​​килограми, нашминкана сум гадно. Сега имам 60. Не се срамам од тоа, не кријам дека изгледав така. Имав и повеќе килограми и поголем нос и помала уста … Сè на таа слика изгледа страшно – рекла пејачката и додала:

– Разбирам кога жената се чувствува несигурна поради носот или градите … и јас сум целосно за тоа. Сите го прават тоа, само сите лажат! Носот ми е од тука до Батајница на таа фотографија. Не бев задоволна од носот и имав операција на носот, само еднаш. Јас всушност само направив операција на носот. Оваа несигурност ја имав околу носот и ја поправив. Нема да кажам сега дека имав отстапување, затоа морав, не го сторив тоа, во ред, имав отстапување, но … само сакав и го сторив тоа, и тоа е тоа.

Анастасија никогаш не криела дека имала операција на носот и зголемување на усните, а фотографиите покажуваат дека не претерала со корекциите.

Извор: Ало.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1