ММС

Објавено на: 07/26/21 7:24 PM

(ВИДЕО) Кога ќе запее Моника Белучи – Убавата Италијанка покажа уште еден талент

Моника Белучи (57) го освои целиот свет со својата убавина и актерски талент, а сега волшебната Италијанка докажа дека знае да пее одлично.

За потребите на филмот „Астерикс и Обеликс: Мисијата на Клеопатра“, во кој глумеше и таа, заедно со легендарниот италијански пејач Умберто Точи, го отпеа неговиот голем хит „Ти амо“.

Нивната соработка се покажа како полн погодок, Умберто Точи секако беше одличен во дуетот, а Моника беше на висина на задачата.

Извор: Новости.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1