ММС

Објавено на: 07/26/21 4:15 PM

Уживаат за сите пари: Јахтата на која уживаат Џеј Ло и Бен Афлек чини милиони

Латино дивата Џенифер Лопез, вешто ги криеше нагодувањата и вистинските односи меѓу неа и актерот Бен Афлек, но сега е јавно дека парот е заедно.

Иако папараците ги фотографираа неколку пати, тие не се огласија во јавноста, но пејачката објави фотографија за својот 52 роденден, на која го прегрнува актерот, ни помалку ни повеќе, туку на мегајахта.

Се чини дека поводот е многу јасен овој пат кога, за прв пат на Твитер, Џенифер Лопез објави фотографии од неа и актерот Бен Афлек во прегратка разменувајќи страствени бакнежи.

Пред сите, таа се пофали пред се со своето заносно тело, а потоа и со своето момче Бен. Она што ми го привлече вниманието на прв поглед е мега јахтата на која се забавуваат заедно во Франција, а која чини 130 милиони долари.

Роденденот на пејачката го поминаа во Сен Тропе, а папараците постојано ги фотографираа како се бакнуваат и гушкаат на споменатата јахта, која има четири ката.

Тие дури ја повторија познатата сцена од музичкото видео „Jenny from the block“ во кое Бен ја фаќа пејачката за задникот додека таа лежи на стомак и се сонча на грбот на палубата.

 

Бен и Џенифер започнаа да се забавуваат уште во 2002 година, набрзо се свршија и требаше да се венчаат во септември 2003 година. Но, тие раскинаа на почетокот на 2004 година.

Нивната хемија се чини дека е посилна од секоја свршувачка и разделба, па нивната љубов сега цвета во полн сјај.

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1