ММС

Објавено на: 07/26/21 2:30 PM

Се сликала со голи гради, а сите ја гледаат во нокти – Тажна фотографија сподели Бритни Спирс

Бритни Спирс (39) на Инстаграм објави топлес фотографија  топлес ги воодушеви нејзините обожаватели и доби над 60.000 коментари. За да не ја блокира Инстаграм таа на градите стави ѕвездички и ги покри со раце.

Фановите ја пофалија Бритни за храброста, но и за слободата што конечно ја чувствува.

Нејзините фанови исто така сакаа да се пошегуваат и да се сретнат со неа, па на шега ја викаат Титни Спирс.

Сепак, иако Бритни на фотографијата е со голи гради, никој не гледа во нејзините гради, туку во нејзините нокти, излупени и несредени .

Фото: Инстаграм

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1