ММС

Објавено на: 07/26/21 10:44 AM

Мајка на два сина, а таа изгледа како тинејџерка – Емина Јаховиќ повторно провоцира

Поп музичката ѕвезда Емина Јаховиќ (39)  на својот Инстаграм профил објави фотографија како позира на скалите каде нејзината силуета совршено се отсликува.

Пејачката и покрај тоа што е мајка на два сина, изгледа совршено.

 

 

Извор:Еспресо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1