ММС

Објавено на: 07/26/21 6:53 AM

Тешка сообраќајка утрово на патот Тетово-Скопје

Утрово се случи тешка сообраќајна несреќе на патото Тетово-Скопје. Очевидци велат дека сообраќајката се случила во близина на првата патарина.

Очевидсци велат дека едното од возилата е многу оштетено и се уште не се знае дали  дали има жртви. Во моментов се врши увид.  Од МВР детали ветија подоцна.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1